ピクセル ピッチ5mmのタクシーの上のデジタル可動装置LEDの映画広告の防水高い明るさ
製品詳細
| 物理的なピッチ: | 5mm | LEDs: | SMD2727 |
|---|---|---|---|
| Pannelの文書: | アルミニウム | リフレッシュ レートを: | >1920Hz |
| 明るさ: | 5000nits | 方法の運転: | 1/16 |
| ハイライト |
移動式導かれた表示トラック,トラック マウント スクリーンを led |
||
製品説明
P3mmの高い明るさのタクシーの防水上のデジタル移動式広告LEDスクリーン
指定
| 物理的なピッチ | 5mm |
| ピクセル構成 | SMD2727 |
| ピクセル密度 | 40,000 pixels/㎡ |
| モジュール次元(H) (mm) W X | 160 x 160 |
| スクリーン・サイズ(mm) | 960 x 320 |
| スクリーンの決断 | 192 x 64 |
| モジュール(H) W Xの物理的な決断 | 32 x 32 |
| フレーム サイズ(mm) | 1,100 (l) X 410 (h) X 164 (底) / 99 (上) |
| パネル材料 | アルミニウム |
| スクリーンの重量 | 23のkg |
| 処理 | 16bit |
| 色 | 281兆 |
| 対照の比率 | 2,000: 1 |
| 平均出力の消費 | 150 W /panel |
| 最高のパワー消費量 | 450 W /panel |
| 作動の臨時雇用者/湿気 | -40℃ - 75℃/10℃ - 90℃ |
| 貯蔵の臨時雇用者/湿気 | -30℃ - 60℃/10℃ - 60℃ |
| リフレッシュ レートを | >1,920 Hz |
| 明るさ | 5,500匹のnit |
| 方法の運転 | 1/8 |
| 横の視野角 | 160° |
| 縦の視野角 | 140° |
| 期待された寿命 | 100,000 Hrs |
| 整備 | |
| IPの評価(前部/後部) | IP 65 |
| 証明 | セリウム、RoHs |
特徴
1. さまざまな天候状態のためのIP65と屋外の防水そしてちり止め。
2. 屋外のための広い視野角そして3500-7000nits明るさ昼も夜も。
3. GPS、3G、4GのWIFIの多数伝達、デジタル移動テキスト、グラフィック、商業広告。
4.味方されるシングルまたはダブル。

5。 作り付けの遅れの保護装置は温度過昇、過電流、影響を与える過電圧から車が始まるときスクリーンを防ぐ。
6. 高い振動証拠の機能。
場合










私達のサービス
前産出
- 顧客の完全な条件を得なさい。
- 完全な分析をするため。
- 最も適度な、科学的な解決を提供しなさい。
- カスタマイズされた設計。
作成
- 顧客のために更新する進歩の作成。
- 特定の取付けCADおよび顧客のための設計図表。
サービスの後
- 自由な維持2年の。
- 週7日、1日24時間顧客のテクニカル サポートのためのオンライン サービス5年の間。
- 工場の顧客のための自由な訓練。
製品のハイライト
P3mmの高い明るさのタクシーの防水上のデジタル移動式広告LEDスクリーン 指定 物理的なピッチ 5mm ピクセル構成 SMD2727 ピクセル密度 40,000 pixels/㎡ モジュール次元(H) (mm) W X 160 x 160 スクリーン・サイズ(mm) 960 x 320 スクリーンの決断 192 x 64 モジュール(H) W Xの物理的な決断 32 x 32 フレーム サイズ(mm) 1,100 (l) X 410 (h) X 164 (底) / 99 (上) パネル材料 アルミニウム スクリーンの重量 23のkg 処理 16bit 色 281兆 対照の比率 2,000: ...
フル カラーP4.81屋外の使用料のLED表示最高はリフレッシュ レートの広い視野角を
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
講堂/会議室のための明確なイメージP3.91の屋内使用料のLED表示
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
ライト級選手の外部の段階の640mmx640mmアルミニウム キャビネットが付いているレンタルLED表示
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm インダースLEDポスター デジタルフルカラー 高画質 無ベゼル
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
オンラインで問い合わせの連絡先フォームをご利用ください. 質問があれば,私たちのチームはできるだけ早く連絡します.