媒体の正面のための100x50cmのパネルが付いている軽量P10.4透明な導かれたスクリーン
製品詳細
| ピッチ: | 10.4 | キャビネット サイズ: | 960*640mm |
|---|---|---|---|
| 運転者IC: | ICN2038S | 電源: | Meanwell |
| コントローラー: | Linsn/新星 | 明るさ: | 5500nits |
| ハイライト |
透明なガラスによって導かれる表示,導かれたスクリーンを見て下さい |
||
製品説明
媒体の正面のための100x50cmのパネルが付いている軽量P10.4透明な導かれたスクリーン
P10.4透明な導かれたスクリーンの特徴:
1. ライト級選手:唯一の11kg/sqm;
2. 容易な取付け;
3. 利用できる形スクリーン;
4. 高い明るさ:5500nits
P10.4透明な導かれたスクリーンSpecs
| BG-10 | |
| 物理的なピッチ | 10.4x10.4mm |
| ピクセル構成 | SMD1921 |
| ピクセル密度 | 9216pixels/mの² |
| モジュール次元(WxH) (mm) | 500x125 |
| パネル次元(WxH) (mm) | 1000x500 |
| パネル(WxH)ごとのモジュールのNO | 2x4 |
| モジュール(WxH)の物理的な決断 | 48x12 |
| パネル(WxH)の物理的な決断 | 96x48 |
| パネル材料 | アルミニウム |
| 単一のキャビネットの重量 | <14kg> |
| 無彩色スケール | 16bit |
| 色 | 281兆 |
| 対照の比率 | 2000:01:00 |
| 平均出力の消費 | 140W/mの² |
| 最高。パワー消費量 | 400W/mの² |
| 作動の臨時雇用者/湿気 | -10ºC-60ºC/10%-60% |
| 貯蔵の臨時雇用者/湿気 | -30ºC-60ºC/10%-60% |
| リフレッシュ レートを | >1920Hz |
| 明るさ | 1000~4200匹のnit |
| 横の視野角 | 160° |
| 縦の視野角 | 140° |
| 期待された寿命 | 100,000Hrs |
| IPの評価(前部/後部) | IP30 |
| 整備 | 後部 |
| 走査方法 | 1/2か1/4のスキャン |
場合:


製品のハイライト
媒体の正面のための100x50cmのパネルが付いている軽量P10.4透明な導かれたスクリーン P10.4透明な導かれたスクリーンの特徴: 1. ライト級選手:唯一の11kg/sqm; 2. 容易な取付け; 3. 利用できる形スクリーン; 4. 高い明るさ:5500nits P10.4透明な導かれたスクリーンSpecs BG-10 物理的なピッチ 10.4x10.4mm ピクセル構成 SMD1921 ピクセル密度 9216pixels/mの² モジュール次元(WxH) (mm) 500x125 パネル次元(WxH) (mm) 1000x500 パネル(WxH)ごとのモジュールのNO 2x4 ...
フル カラーP4.81屋外の使用料のLED表示最高はリフレッシュ レートの広い視野角を
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
講堂/会議室のための明確なイメージP3.91の屋内使用料のLED表示
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
ライト級選手の外部の段階の640mmx640mmアルミニウム キャビネットが付いているレンタルLED表示
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm インダースLEDポスター デジタルフルカラー 高画質 無ベゼル
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
オンラインで問い合わせの連絡先フォームをご利用ください. 質問があれば,私たちのチームはできるだけ早く連絡します.