コマーシャルのための無線携帯用軽いデジタル広告の表示画面P2.34
製品詳細
| 画素ピッチ: | 2.34 mm | ピクセル密度(M2): | 203214 |
|---|---|---|---|
| 色のグレースケール(かまれる): | 14~16bit | メンテナンス: | 前部サービス |
| 実用温度(℃): | -10~40 | 明るさ(CD/㎡): | 600~800 |
| ハイライト |
LEDポスター表示,導かれたポスター スクリーン |
||
製品説明
商業無線電信のためのデジタル携帯用適用範囲が広い設置屋内LEDポスターP2.34
私達のプロダクトをなぜ選びなさいか:
- 適用範囲が広い取付け:それはであるかどうか立つか、または掛かります、あなたまですべてです。
- 創造性の設計:それにスムーザーをした最も最近の技術と持って来ます、より細いプロフィール。
- 独特な方法であなたのプロダクトを展示する展覧会、レストラン、小売業およびショッピング モールのために適した。
- スクリーンは広い視野角、より滑らかな表面および安定性が可能です。
- 高いグレースケールおよび低い明るさはよい表示性能および鮮やかなイメージを提供します。
- ダイカストで形造られたアルミニウム キャビネットはそれに耐久財およびライト級選手をしました。
- デジタル コンテンツはメディア プレイヤー造りでにWIFI、4G、USBおよびHDMIの使用によって容易に移すことができます。
技術的な変数:
| ピクセル ピッチ | 2.34 mm |
| LEDのタイプ | SMD 1010 |
| ピクセル密度(M2) | 203214 |
| モジュールのサイズ(mm) | 150x168 |
| スクリーン・サイズ(mm) | 600*2024 |
| 明るさ(cd/㎡) | 600~800 |
| 視野角 | 160° (horzの。)/140° (vert。) |
| 色のグレースケール(かまれる) | 14~16 |
| キャビネット材料 | ダイカストで形造られたアルミニウム キャビネット及びダイカストで形造られたアルミニウム モジュール フレーム |
| 維持 | 前部サービス |
| リフレッシュ レートを | ≥2880 Hz |
| ドライブの種類 | 1/24のスキャン |
| 実用温度(℃) | -10~40 |
| IPの評価(前部/後部) | IP43 |
| ピクセル組合せ | 1R1G1B |
| 平坦 | ≤0.1mm |
| 寿命 | 100000時間 |
| 明るさの調節 | 0-255 |
| MTBF | 5000時間 |
| パッキング タイプ | 木の場合/飛行場合 |
| 無彩色スケール/色 | 16384x16384x16384 |



製品のハイライト
商業無線電信のためのデジタル携帯用適用範囲が広い設置屋内LEDポスターP2.34 私達のプロダクトをなぜ選びなさいか: 適用範囲が広い取付け:それはであるかどうか立つか、または掛かります、あなたまですべてです。 創造性の設計:それにスムーザーをした最も最近の技術と持って来ます、より細いプロフィール。 独特な方法であなたのプロダクトを展示する展覧会、レストラン、小売業およびショッピング モールのために適した。 スクリーンは広い視野角、より滑らかな表面および安定性が可能です。 高いグレースケールおよび低い明るさはよい表示性能および鮮やかなイメージを提供します。 ダイカストで形造られたアルミニウム ...
フル カラーP4.81屋外の使用料のLED表示最高はリフレッシュ レートの広い視野角を
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
講堂/会議室のための明確なイメージP3.91の屋内使用料のLED表示
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
ライト級選手の外部の段階の640mmx640mmアルミニウム キャビネットが付いているレンタルLED表示
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm インダースLEDポスター デジタルフルカラー 高画質 無ベゼル
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
オンラインで問い合わせの連絡先フォームをご利用ください. 質問があれば,私たちのチームはできるだけ早く連絡します.