ショッピング モールの広告のための前部サービスP3屋内固定導かれた表示
製品詳細
| モジュールのサイズ: | 768mm×768mm | ピクセル ピッチ: | 3mm |
|---|---|---|---|
| 単位重量: | 38kg | 明るさ: | >1200nits |
| ピクセル失敗: | < 0=""> | 保護レベル(前部/後部): | IP40/IP21 |
| ハイライト |
段階 LED のビデオ壁,導かれたビデオ ウォール・ディスプレイ |
||
製品説明
ショッピング モールの広告のための前部サービスP3屋内固定導かれた表示
P3屋内固定導かれた表示Describtion:
(1)ショッピング モール、広告、会議、パブおよび他の屋内場所で広く利用されている。
(2)アルミニウム物質的なキャビネットとの標準モジュールのサイズ。
(3)あなたがモジュールの部品を取り替えることは便利である。
(4)ハイ コントラストの比率および高い無彩色スケール。
P3屋内固定導かれた表示Fetures:
(1)小さいピッチは高い定義映像およびハイ カラーの忠誠および均等性を楽しむことを可能にする。
(2)広く視野角:水平線の140度を含む視野角
そして映像を楽しむために広い範囲を提供する垂直線の140度。
(3)長い寿命および低い電力の消費はプロダクト高性能および実用性を保証する。つまり、それはお金を貯めさせる。
(4)最高はリフレッシュ レートの保証をビデオの滑らかの。
P3屋内固定導かれた表示指定:
| モデル | P3 |
| ピクセル ピッチ | 3mm |
| 単位のサイズ | 768mmx768mm |
| LEDのタイプ | SMD 2121 |
| ピクセル/単位 | 256*256 |
| 単位重量 | 38kg |
| 視野角(H/V) | 140°/140° |
| 適用 | 貯蔵40~60° C、働く20~50° C |
| 保護レベル(前部/後部) | IP40/IP21 |
| パワー消費量(AVG。) | 300w/m2 |
| 運転 | 1/32スキャンしなさい(または1/16のスキャン) |
| フレームは新たになる | ≥ 60Hz |
| リフレッシュ レートを | >1500Hz |
| 処理 | 16bit |
| 最高の明るさ | >1200nits |
| 電源 | AC110V/240V、50~60Hz |
| MTBF | ≥ 1、000時間 |
| 寿命 | ≥ 100000時間 |
| ピクセル失敗 | < 0=""> |
場合


製品のハイライト
ショッピング モールの広告のための前部サービスP3屋内固定導かれた表示 P3屋内固定導かれた表示Describtion: (1)ショッピング モール、広告、会議、パブおよび他の屋内場所で広く利用されている。 (2)アルミニウム物質的なキャビネットとの標準モジュールのサイズ。 (3)あなたがモジュールの部品を取り替えることは便利である。 (4)ハイ コントラストの比率および高い無彩色スケール。 P3屋内固定導かれた表示Fetures: (1)小さいピッチは高い定義映像およびハイ カラーの忠誠および均等性を楽しむことを可能にする。 (2)広く視野角:水平線の140度を含む視野角 そして映像を楽しむ...
フル カラーP4.81屋外の使用料のLED表示最高はリフレッシュ レートの広い視野角を
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
講堂/会議室のための明確なイメージP3.91の屋内使用料のLED表示
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
ライト級選手の外部の段階の640mmx640mmアルミニウム キャビネットが付いているレンタルLED表示
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm インダースLEDポスター デジタルフルカラー 高画質 無ベゼル
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
オンラインで問い合わせの連絡先フォームをご利用ください. 質問があれば,私たちのチームはできるだけ早く連絡します.