高い明るさの広告の競技場の周囲によって導かれた表示は旗1280x960mmのキャビネットを導きました
製品詳細
| ピッチ: | 20 mm | キャビネット サイズ: | 1280x960mm |
|---|---|---|---|
| 明るさ: | 6500nits | 材料: | アルミニウム |
| ハイライト |
競技場の周囲によって導かれる表示,導かれた周囲の広告板 |
||
製品説明
高い明るさの広告の競技場の周囲によって導かれた表示は旗1280x960mmのキャビネットを導きました
周囲の表示の特徴
1. ゴム製マスク:ゴム製マスクはまたフットボール選手を保護し、導かれた表示自体を保護できます;
2. キャビネットの上の泡の保護装置はまたプレーヤーを保護できます;
3. キャビネットの背部の調節可能なブラケット;
4. 速い取付け:私達は速い取付けのための側面ピンを設計しました
5. 私達がLedの上率を使用するので、よい色の均等性;
6. 私達はによる省エネ導かれるの高性能の電源、上率、等を使用します;
7. 二重データ バックアップ:1つのデータ ケーブルが働かなければ、周囲によって導かれる表示はまだよく働くことができます;
8. 最高はリフレッシュ レートを:3,840Hzより多く;
9. EMCの証明書は利用できます;
周囲によって導かれる表示の指定
| モデル | ST-10 |
| ピクセル ピッチ | 20mm |
| 単位のサイズ | 1280*960*187mm |
| LEDのタイプ | DIP346 |
| ピクセル/単位 | 64*48 |
| 単位重量 | 65kg |
| 視野角(H/V) | 110°/40° |
| 適用 | 貯蔵40~60° C、働く20~50° C |
| 水平な保護(前部/後部) | IP65/IP54 |
| パワー消費量(AVG。) | 360W |
| 運転 | 静的 |
| フレームは新たになります | ≥ 60Hz |
| データはリフレッシュ レートを | >3840Hz |
| 処理 | 16bit |
| 最高の明るさ | >6500nits |
| 電源 | AC 110/220±10%、50~60Hz |
| MTBF | ≥ 1000時間 |
| 寿命 | ≥ 100000時間 |
| ピクセル失敗 | < 0=""> |



製品のハイライト
高い明るさの広告の競技場の周囲によって導かれた表示は旗1280x960mmのキャビネットを導きました 周囲の表示の特徴 1. ゴム製マスク:ゴム製マスクはまたフットボール選手を保護し、導かれた表示自体を保護できます;2. キャビネットの上の泡の保護装置はまたプレーヤーを保護できます;3. キャビネットの背部の調節可能なブラケット;4. 速い取付け:私達は速い取付けのための側面ピンを設計しました5. 私達がLedの上率を使用するので、よい色の均等性;6. 私達はによる省エネ導かれるの高性能の電源、上率、等を使用します;7. 二重データ バックアップ:1つのデータ ケーブルが働かなければ、周囲によ...
フル カラーP4.81屋外の使用料のLED表示最高はリフレッシュ レートの広い視野角を
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
講堂/会議室のための明確なイメージP3.91の屋内使用料のLED表示
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
ライト級選手の外部の段階の640mmx640mmアルミニウム キャビネットが付いているレンタルLED表示
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm インダースLEDポスター デジタルフルカラー 高画質 無ベゼル
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
オンラインで問い合わせの連絡先フォームをご利用ください. 質問があれば,私たちのチームはできるだけ早く連絡します.